SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Bartošovice - příjemně překvapil

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Bartošovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Kozí Pláň - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kozí Pláň.

Radějov Štěpničky - velké zlepšení

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Radějov Štěpničky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kraličák

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kraličák.

Pyšná - velké zlepšení

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Pyšná!

Lužná - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Lužná.

Kubiška - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Kubiška a užijte si zimní radovánky naplno!

Malá Úpa - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Zkuste ski areál Malá Úpa!

Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Luisino údolí - Dolní Dvůr.

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Zima se blíží. Lidé se začínají poohlížet po zimních dovolených. Zvolíte raději české nebo rakouské středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Než odjedete na hory...

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Mladkov - Petrovičky - lyžaři si přijdou na své

Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Mladkov - Petrovičky!

Pecka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte navštívit areál Pecka a užijte si zimní radovánky naplno!

Nezdice - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Nezdice!

Zimní středisko Kraslice - Krajka

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Kraslice - Krajka.

Hořice - ideální pro rodiny s dětmi

Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Hořice.

Ski areál Osvětimany

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Osvětimany!

Radvanice - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Radvanice.

Ovaz Výprachtice - areál příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Vyzkoušejte Ovaz Výprachtice!

Areál Ovaz Výprachtice ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Ovaz Výprachtice.

Přemyslov - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Přemyslov.

Jak na mráz?

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Dejte šanci českým výrobcům. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Zimní středisko Kořenov - Příchovice

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kořenov - Příchovice!

Ski Sedloňov - velké zlepšení

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Sedloňov.

Veselsko je doslova rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je považováno mnoha cyklisty, vodáky i turisty za město, které je výchozím bodem pro cestování po jihočeském regionu Třeboňska. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem každoročně v létě mnoho lidí z celé naší vlasti a nejvíce je lákají hlavně cyklostezky. Oblast Veselska a Třeboňska je cyklostezkami doslova protkána a těch námětů pro cyklovýlety je tu opravdu mnoho. Touto cestou bychom Vám chtěli nabídnout některé vyzkoušené cyklotrasy, co určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
16°C
13°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
19°C
16°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
částečně oblačno
23°C
17°C