SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Pecka - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte navštívit areál Pecka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete párek v rohlíku a bramboráčky.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 61%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Nechcete se s tím smířit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Čtěte také: Do ski areálu Pecka se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
16°C
13°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
19°C
16°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
částečně oblačno
23°C
17°C