SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Nezdice - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Nezdice! Areál se nachází na Šumavě.

Ve středisku najdete jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete uzená cigára či smažený sýr.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. V okolí se nachází Rosenauerův mlýn, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 59% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
16°C
13°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
19°C
16°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
částečně oblačno
23°C
17°C