SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Radvanice - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Radvanice. Areál se nachází v Jestřebích horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr či kofolu. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Petříkovice.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. Lepší hodnocení než 72% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Radvanice - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 30.9.

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C
Neděle
2.10.2022

°C
°C
Pondělí
3.10.2022

°C
°C