SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Přemyslov - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Přemyslov. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte řízečky a bramboráčky. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme být hodní příliš, ale 82% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 30.9.

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C
Neděle
2.10.2022

°C
°C
Pondělí
3.10.2022

°C
°C