SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Sedloňov - velké zlepšení

Chcete si užít týden na horách a naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Sedloňov. Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Rychnov nad Kněžnou a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnat můžete gulášek či smažák.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 72%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
16°C
13°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
19°C
16°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
částečně oblačno
23°C
17°C