SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kraličák

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kraličák. Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází 8 vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. smažený sýr či kofolu.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Zábřeh. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%.

Čtěte také: Areál Kraličák ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
16°C
13°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
19°C
16°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
částečně oblačno
23°C
17°C