SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Malá Úpa - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Zkuste ski areál Malá Úpa! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je 7 sedačkových lanovka. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete hamburger nebo kofolu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 65%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 30.9.

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C
Neděle
2.10.2022

°C
°C
Pondělí
3.10.2022

°C
°C