SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kozí Pláň - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kozí Pláň. Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte bramboračku či bramboráčky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. 53% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.9.
částečně oblačno
16°C
13°C
Úterý
26.9.2023
částečně oblačno
19°C
16°C
Středa
27.9.2023
zataženo
24°C
15°C
Čtvrtek
28.9.2023
částečně oblačno
23°C
17°C