SKI AREÁL SLATINA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Luisino údolí - Dolní Dvůr. Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. smažák či uzená cigára. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 49% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Nechcete se s tím smířit? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

Čtěte také: Do ski areálu Luisino údolí - Dolní Dvůr se zajet určitě vyplatí

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 29.5.
pěkně
19°C
13°C
Úterý
30.5.2023
pěkně
18°C
13°C
Středa
31.5.2023
jasno
20°C
11°C
Čtvrtek
1.6.2023
jasno
22°C
13°C